03.03.2017, 17:37

Поки пам’ятаємо – ти живий

Вічна пам’ять герою АТО стриянину Володимиру Пірусу.

Наше місто знову вдяглося у траур – чорна звістка наповнила скорботою серця стриян. До імен героїв, які загинули в ході антитерористичної операції, захищаючи від агресора східні кордони нашої держави, додалося ще одне – Володимир Пірус.

41-річний Володимир загинув у перший день весни внаслідок попадання ворожого протитанкового керованого снаряду в бойову машину при виконанні бойового завдання під селом Попасна Луганської області.

Володимир народився у нашому місті. Навчався у Стрийській СШ № 1, відтак – у Стрийському ПТУ–8. Працював слюсарем по ремонту автомобілів. У серпні 2014 року Володимир добровольцем пішов захищати східні рубежі нашої держави від окупантів. Через два місяці підписав контракт на строкову службу в Українських Збройних Силах.

Коли мати героя Марія Михайлівна запитала сина, чому обрав дорогу військового, Володимир відповів, що обов’язок кожного українця захищати рідну землю від нападників, зберегти цілісність і незалежність Української держави. Нехай ці слова стануть гідним надгробком героя, збережуться у серцях батьків та двох дітей Володимира, вдячній пам’яті стриян, історії нашого міста.

Міський голова Стрия Роман Шрамов’ят, виконавчий комітет Стрийської міської ради глибоко сумують з приводу смерті героя АТО Володимира Піруса і висловлюють співчуття родині.

Герої, які загинули на полі бою, разом з Небесним Воїнством стоятимуть на сторожі миру і добра, волі і справедливості.

Вічна пам’ять герою АТО Володимиру Пірусу. Поки ми пам’ятаємо тебе – ти живий.