14.09.2016, 19:49

Відбулась чергова сесія Стрийської міської ради

13 вересня цього року відбулася VI сесія VII демократичного скликання Стрийської міської ради під головуванням міського голови Романа Шрамов’ята.

З доповіддю «Про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року виступила начальник фінансового управління Л.Коваль. За даний період до загального та спеціального фондів міського бюджету надійшло 193523,3 тис.грн. Обсяг видатків міського бюджету становив 185244,8 тис.грн. Більшість видатків міського бюджету традиційно спрямовувалися на соціально-культурну сферу – освіту, охорону здоров’я, соціальний захист і соціальне забезпечення, культуру та мистецтво, фізичну культуру і спорт.

Л.Коваль проінформувала про внесення змін до показників міського бюджету м.Стрия на 2016 рік.

Про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м.Стрия на 2016 рік доповіла начальник відділу економіки Г.Баран.

З інформацією про внесення змін до рішення міської ради №36 від 29.12.2015р. «Про затвердження структури і чисельності апарату виконавчих органів міської ради» виступила керуючий справами міськвиконкому О.Затварницька.

Перший заступник міського голови Стрия Р.Маланій виніс на обговорення питання про прийняття у комунальну власність міста і передачу на баланс Стрийського міського комбінату комунальних підприємств в’їзних знаків та світлофорних об’єктів.

Про передачу на баланс і обслуговування ОСББ м.Стрия житлових будинків доповів заступник міського голови Стрия І.Стецик.

Про надання матеріальної допомоги на встановлення пам’ятного Знака на могилі Героя України Юрія Дяковського проінформував заступник міського голови Стрия Р.Волинець.

На сесії розглянуто питання про затвердження детальних планів територій в м.Стрию, про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м.Стрия, що підлягають приватизації у 2016р., про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, про присвоєння Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Героя України Андрія Корчака, про затвердження базової мережі закладів культури на 2017р.,про внесення змін до Статуту Стрийської міської стоматологічної поліклініки та інші. Сесія затвердила «Програму військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді до служби у Збройних Силах України» відділу освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради на 2016 – 2017 навчальний рік.

З інформацією про діяльність Стрийської місцевої прокуратури за 8 місяців 2016 року виступив керівник Стрийської місцевої прокуратури І.Лескович.

У «Різному» виступили депутати Р.Готь, О.Филик, В.Кам’янка, А.Стасів.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.