30.09.2015, 19:58

Відбулось засідання містобудівельної ради та громадські слухання

29 вересня 2015 року в приміщенні міськвиконкому по вул.Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради, громадськості відбулось засідання містобудівної ради та громадське обговорення детальних планів території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією головуючого першого заступника міського голови Р.Маланія були розглянуті детальні плани територій, про що повідомлялося в часописі «Гомін волі» за 29.08.2015р., та на офіційному сайті Стрийської міської ради. За цей час пропозицій чи зауважень не надходило. Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів території - архітекторами Т.Дириком та О.Латиком, О.Францкевичем, І.Крупою (від Ю.Столярова) та іншими причетними.

Враховуючи вище наведене містобудівною радою вирішено погодити наступні детальні плани територій:

1. для відведення земельних ділянок на прилеглій до г/к «Автомобіліст-2» території по вул.Січ.Стрільців, 24-А, орієнтовними площами 0,0024 га, для будівництва індивідуальних гаражів;
  2. для відведення земельної ділянки по вул. Гайдамацька, 2, орієнтовними площами 0,0024 га, гр.Соколику Роману Михайловичу та Пилипенко Владиславу Юрійовичу для будівництва індивідуальних гаражів;
  3. для зміни цільового призначення частини земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького, 39а, орієнтовною площею 0,2164 га, Філії Стрийського УЕГГ ПАТ Львівгаз;
  4. для відведення земельної ділянки по вул.Яворницького, 34-А, орієнтовною площею 0,2470 га, ОСББ «Белгевебем» для обслуговування існуючого житлового багатоквартирного будинку;
  5. для зміни цільового призначення земельної ділянки (з ведення садівництва на будівництво і обслуговування житлового будинку) по вул.Львівській, 127, площею 0,0895 га гр. Присташ Петра Йосиповича;
  6. для зміни цільового призначення земельної ділянки (з обслуговування адмінкорпусу з складами та гаражем на садибну забудову) по вул.Підзамче, 33а, орієнтовною площею 0,1 га ТзОВ «Сяйво».

Щодо погодження детальних планів території по вул.Вокзальній, 98-А (для відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0276 га, ОСББ «Вокзальне 98А» для обслуговування існуючого житлового багатоквартирного будинку) та по вул. Матейка, 18 (для відведення земельної ділянки на прибудинковій території по вул. Матейка, 18, орієнтовною площею 0,0099 га, гр. Куровському Віктору Володимировичу для перебудови існуючої господарської будівлі під гараж) вирішено відкласти для внесення змін та доповнень на зауваження членів містобудівної ради.

Відділ архітектури та містобудування Стрийського міськвиконкому