25.02.2015, 17:26

Вшанування пам’яті «Небесної Сотні»

19 лютого у Стрию відбулося вшанування трагічних подій на Майдані в лютому 2014 року з ініціативи ГО «Майдан Стрийщини». Спочатку в Народному домі відбуся концерт в якому виступили Зеновій Медюх, хор імені Вербицького, танцювальний дитячий колектив «Стрияночка», згодом відбулося театралізоване дійство на майдані Незалежності, де був відтворений дух Майдану, до присутніх звернулися учасники Євромайдану та антитерористичної операції, в небо були запущені китайські ліхтарики, присутніх пригощали чаєм та тістечками. Також відбувся смолоскипний похід вулицями міста від пам’ятника С.Бандері до пам’ятника Будителям на майдані Незалежності.

22 лютого бля пам’ятної дошки Герою України та Небесної Сотні Андрію Корчаку (вул.Т.Шевченка, 70), що на приміщенні Стрийської ЗОШ № 2 та біля пам’ятної дошки Герою України Юрію Дяковському (вул.Незалежності, 31), що на приміщенні Стрийської гімназії ім.А.Шептицького відбулися панахиди, які очолив отець Мирон Гринишин, церковний хор з с.Гірного Стрийського району виконав кілька релігійних та патріотичних пісень. В приміщенні міського Будинку культури (вул.Крушельницької 18) відбувся вечір–реквієм. Зі словом благословення до присутніх звернулися отець Мирон Гринишин, сестра Героя України Андрія Корчака Ольга Саламаха. В концертній програмі виступили чоловічий хор «Каменяр», камерний оркестр викладачів Стрийської музичної школи імені О.Нижанківського, танцювальний колектив Стрийської школи мистецтв, окремі самодіяльні артисти.