16.02.2015, 16:29

У січні ЦОП Стрийської ОДПІ відвідало більше 7 тисяч громадян

Як зазначає в.о. начальника Стрийської ОДПІ Гладій Роман Михайлович, саме така кількість платників звернулась до фахівців Центру обслуговування платників Стрийської ОДПІ за отриманням консультаційних, інформаційних та адміністративних послуг. Працівниками Ценру за січень 2015 року надано 512 адміністративних послуг.

Найбільше надано адміністративних послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам-платникам податків надано 320 таких послуг.

Крім того, за вказаний період найбільшою популярністю користувались наступні послуги:

• взяття на облік платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування – 26;
  • реєстрація книг обліку розрахункових операцій- 51;
  • видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів – 23;
  • реєстрація розрахункових книжок - 22, та інші.

В податковій нагадують, що з переліком адміністративних послуг, що надаються ДФС України та її територіальними органами, а також інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Стрийської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області за адресою: м.Стрий, вул.Сколівська,7.

Сектор комунікацій Стрийської ОДПІ