01.03.2013, 18:24

Відбулась чергова сесія міської ради

28 лютого у Стрию в приміщенні міського Будинку культури (вул.Крушельницької 18) відбулося засідання XVI сесії міської ради VI демократичного скликання .На порядку денному розглядалося 36 питань, серед яких, - виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Стрия в 2012 році, проведення регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконкомом Стрийської міської ради, виконання міського бюджету за 2012 рік, внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік, затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку міста на 2013 рік, прийняття програми розвитку малого та середнього підприємництва у Стрию на 2013-2015 роки, затвердження програм по різних напрямках життєдіяльності міста, затвердження питань щодо земельних ділянок, затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в поточному році тощо.